AUTOLAKOVNA MARŠÁL

Navigace

Chcete změnit barvu nábytku, kuchyně či skleněné stěny?

Potřebujete nalakovat nábytek v retailu do firemních barev?

Tvoříte kuchyně a potřebujete pro zákazníka ten správný finiš?

 

Kontaktujte nás a sjednejte si termín nebo nás navštivte na pobočce.

 

Lakování MDF desek, kovů, skla v Brně

Častým dotazem u průmyslového lakování je, na které podklady to lze využít, připravili jsme pro vás seznam materiálů. Pokud si nejste jistí, zda do toho váš výrobek spadá, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Lakování provádíme na těchto materiálech:

  • MDF desky, které jsou posléze použity pro výrobu kuchyňských dvířek a nábytkových dílců
  • Interiérová skla – pro použití do koupelen, oddělní sekcí v interiéru nebo například obkladová skla za kuchyňskou linku
  • Hliník a další kovy
  • Plast

 

Lesk, mat nebo něco mezitím?

U nás si vyberete z tisíce odstínů barev od těch nejkvalitnějších výrobců, podle vzorníků RAL, NCS, Master Chroma, Lechsys Effect a Sayerlack. Se značkami, které nabízíme dlouhodobě pracujeme, a tak můžeme garantovat dlouhou výdrž a kvalitu.

Barva dle vašeho přání lze namíchat v povrchové úpravě lesk, pololesk a mat. Vybrané barvy umožňují dosáhnout efektu perleti, metalízy nebo tzv. soft touch.

Pokud si nejste jisti, která povrchová úprava nejlépe vyhovuje vašemu záměru, naši specialisté vám vždy pomohou s výběrem.

 

Službu lakování nábytku u nás využívají jak koncoví zákazníci, tak nábytkářské firmy, kuchyňská studia, retail a průmysloví výrobci. Každému projektu se věnujeme individuálně dle potřeb zákazníka, zakládáme si na preciznosti provedení a spokojenosti.

Ukázky našich prací najdete ve fotogalerii.

 

Lakování desek